تجربیات کاربردی


فرم فیدبک کمیته اجرایی مراکز :

برای اینکه بتونم گزارش فعالیت های آموزشی مراکز رو زودتر و بهتر جمع بندی کنم ، فرم زیر رو تهیه کردم . با استفاده از این فرم ، هم زمان کمتری برای بررسی فرم ها لازم دارم ، هم اینکه همه مواردی که مهم هستند رو بررسی می کنم و چیزی رو از قلم نمی اندازم و هم این که از نظر ظاهری کارم مرتب تر انجام میشه و همه مراکز با یک معیار یکسان سنجیده میشن . امتیاز بندی آیتم ها با ضرایب ، این امکان رو ایجاد میکنه که به موارد مهم تر بیشتر امتیاز بدیم و یک معیار عادلانه واسه قضاوت داشته باشیم .در مجموع ، من استفاده از این فرم رو توی کارم مفید احساس می کنم .

دانلود فرم

××××××××××××××××××××××××××××××××××

ابزار پایش فعالیت های آموزش سلامت :

برای افزایش کیفیت بازدید از مراکز تابعه , نکات قابل توجه در یک بازدید کامل رو در یک ابزار پایش دادم . با استفاده از این ابزار , هم سرعت انجام بازدیدهام  بیشتر شد و هم چیزی رو از قلم نمی اندازم.

دانلود ابزار پایش برنامه آموزش سلامت در مراکز

با چند تا تغییر جزئی در ابزار فوق , ابزار پایش برنامه برای واحدهای تابعه ی مرکز هم آماده شد . که با قرار دادن اون توی یک پوشه و یک سری اطلاعات کلی در مورد مرکز و واحدهای تحت پوشش اون , میشه بازدیدهای دبیرکمیته اجرایی (کاردان ناظر برنامه)  رو هم موازی با مرکز بهداشت شهرستان ,نظام مند کرد.کاردان ناظر هر ماه با این ابزار از واحدهای تحت پوشش مرکز بازدید به عمل میاره و در پایان فصل , گزارش جمع بندی بازدیدهای فصل رو به مرکز بهداشت شهرستان ارسال می کنه . پوشه پایش تا پایان سال , در مرکز بهداشتی - درمانی نگهداری میشه .

دانلود پوشه پایش 

/ 0 نظر / 20 بازدید